sk |
utorok, 30.6.2015 Meniny má Melánia
Produkty

Vitajte na našej web stránke

 

 

Firma Vika vznikla v roku 1993. Zaoberala sa veľkoobchodným a maloobchodným predajom náhradných dielov na motorové vozidlá. Postupne sa sortiment rozširoval o elektro a kovo materiál, čím sme dosiahli komplexnosť ponuky pre našich zákazníkov. Znamená to, že dnes si môžete kúpiť na jednom mieste celý rad tovaru pre váš dom, záhradu a auto, ako je napríklad spojovací materiál, ochranné pomôcky, elektrické a mechanické náradie, inštalačný materiál, voda, plyn, UK, polotovary... Tým že nakupujeme nadnormatívne zásoby z podnikov z ČR je naša cenová hladina častokrát nižšia ako výrobná cena. Na sklade máme aj tovar, ktorý je pre bežného spotrebiteľa nedostupný, alebo sa už dlhší čas nevyrába.

Dodacie podmienky:

  • Dobierka poštou 2,20 € až 11 € k cene, v závislosti od váhy (do 30kg). Pri platbe vopred na účet, cena je nižšia o 1,2 €.
  • Dobierka kuriérom (prepravca Geis) je od 6,5 € a doručia ju na adresu do 24 hod. Pri platbe vopred je nižšia o 2 €. V tomto prípade treba uviesť aj tel.číslo.
  • Pre zásielku do Českej  republiky platia obe predchádzajúce alternatívy, ale cenu prepravy treba násobiť koeficientom 1,6 . Platí sa v CZK.
  • Ostatné krajiny individuálne (urobíme cenovú ponuku prepravy).Dobierka nie je možná, iba platba na účet uvedený v kontaktoch. 

TOPlist